צעצועים למבוגרים

בהרבה מקרים השגרה שוחקת. ההנאה ממין וממה שקשור אליו היא לא כמו פעם וצריך לחדש.

אפשר ורצוי להשתמש באביזרים וצעצועים כדי להוסיף פלפל וכייף לחיים.

שימוש בצעצועים זוגיים או אישיים זה דבר דיי נפוץ אצל זוגות ואצל בודדים או בודדות אבל לא מדובר בפומבי.

יש מגוון גדול של צעצועים ואביזרים לדוגמא:

  • ויברטור – אביזר המין הנפוץ ביותר לנשים. נותן לאישה הרבה סיפוק והנאה ועוזר לה להגיע לאורגזמה. בהרבה מקרים הוא יותר טוב מגבר

כי הוא יודע לגעת בעוד מקומות. יש גם ויברטור יניקה שהם מאלצי אורגזמה. הויברטורים מהדגמים החדישים יכולים להשלט גם על יד אפליקציה.

על ויברטור יניקה

יש הרבה סוגים של ויברטורים עם יכולות שונות וכל אחת יכולה לבחור משהו שיתאים לה

  • ביצת רטט על שלט גם יכולה לגרום לעונג לאישה
  • ביצים סיניות מסייעות לחיזוק שרירי רצפת האגן
  • פלאג ואגינלי שרוטט ונוגע בנקודת הG
  • אזיקים מגבילים את התנועה של בני הזוג והם יכולים להיות משחק מאוד מגרה. יש אזיקים מסוגים שונים כמו עור או מתכת עם פרווה או בלי פרווה
  • בני זוג גם יכולים להשתמש לגרוי בסוגים שונים של שוטים או נוצות שמעבירים על הגוף ומגרים אזורים שונים. זה כמובן יכול להשתלב עם אמצעי הגבלה כמו אזיקים או קולרים
  • טבעת רטט לגברים מגבירה את הזיקפה ומאפשרת גירוי גם לבת הזוג

תמיד כדאי להשתמש באביזרי מין כמו ויברטורים או דברים אחרים שחודרים לגוף עם חומרי סיכה מתאימים על מנת שהכל יעבור חלק ולא יהיה כאב.

דבר נוסף שצריך זה לשמור על הגיינה ולהשתמש בחומרי חיטוי מתאימים על מנת לסלק לכלוך או למנוע הצטברות פטריות על המכשיר שעלולות לגרום לזיהום.

מלבד שימוש באביזרי מין שונים כדאי גם לקחת הדרכות אינטרנטיות כדי לשפר את ההנאה המינית והזוגיות. יש הדרכות על הרבה נושאים והמומלצות זה על שפיכה נשית האמריטה ועל סדנת טנטרה.

על שפיכה נשית

על סדנת טנטרה אינטרנטית.

אם יש בעיות מסוימות כמו כאבים או התכווצויות בזמן קיום היחסים אפשר להתייעץ עם פיזיותרפיסטית שיכולה לעזור עם מרחיבי נרתיק או תרגילים מסוימים.